Top
f

Redukcja przebarwień

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przebarwienia skóry to problem, z którym boryka się wiele osób, niezależnie od wieku czy rodzaju skóry. Jest on wynikiem nadmiernej produkcji melaniny, barwnika odpowiedzialnego za koloryt ludzkiej skóry. Przebarwienia mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak ekspozycja na słońce, starzenie się skóry czy zmiany hormonalne. Aby skutecznie poradzić sobie z nimi, warto zdecydować się na zastosowanie wysokiej jakości kremu na przebarwienia.

Kosmetyki te mają na celu zniwelowanie lub przynajmniej znaczne zmniejszenie widoczności tych nieestetycznych plam. Ich działanie bazuje na kilku kluczowych składnikach, takich jak witamina C, kwas azelainowy, kwas glikolowy, kwas kojowy, niacynamid, a także ekstrakty z roślin, witaminy i minerały. Wspólnie wpływają one na hamowanie produkcji melaniny, a także delikatnie złuszczają naskórek, dzięki czemu plamy stają się mniej widoczne, a skóra bardziej promienna.

W naszym asortymencie można znaleźć polecane kremy na dzień i na noc firm Dermaquest oraz Dermomedica. W ofercie dostępne są również bogate w składniki aktywne sera do twarzy. Produkty te działają przeciwzapalnie, kojąco, nawilżają i zapewniają ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UVA i UVB.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!