Brak produktów w koszyku.

Top

Blog

WRASTAJĄCE PAZNOKCIE- DLACZEGO STAN ZAPALNY NAWRACA?

INNOWACYJNA, SKOJARZONA TERAPIA BRODAWEK WIRUSOWYCH

INNOWACYJNA TERAPIA ONYCHOLIZY I REGENERACJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

NADPOTLIWOŚĆ, KERATOLIZA DZIOBATA- POSTĘPOWANIE PODOLOGICZNE

SZUKAMY KOSMETOLOGA

Lubisz się rozwijać, uczenie się sprawia Ci przyjemność? Nie przeszkadza Ci wykonywanie powtarzających się czynności? Jesteś dokładny, odpowiedzialny i empatyczny? Cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy? Masz wiedzę z zakresu fizjologii skóry człowieka i składników aktywnych w kosmetologii, ale […]

SZUKAMY PODOLOGA

Lubisz się rozwijać, uczenie sprawia Ci przyjemność? Nie przeszkadza Ci wykonywanie powtarzających się czynności? Jesteś dokładny, odpowiedzialny i empatyczny? Cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy? Masz wiedzę z zakresu fizjologii skóry człowieka, biomechaniki chodu, ale wciąż wiesz, że nic […]

Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja w terapii podologicznej

Stan zdrowia i styl życia, sposób odżywiania w dużym stopniu koreluje ze zmianami na skórze stóp i paznokci. Rolą podologa jest podejście interdyscyplinarne w pracy z pacjentem podologicznym, nie tylko koncentrowanie się na skutkach.

Menopauza co się dzieję z moją skórą, jak o siebie zadbać ?

Menopauza to naturalny etap w życiu kobiety – średnio po 40 roku życia kobiety zauważają zmiany w funkcjonowaniu swojego organizmu.

Innowacyjny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej

Efekty? Młodszy wygląd, regeneracja i nawilżenie skóry.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!