Top
f

Suplementy

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Brak homeostazy organizmu często przyczynia się do wielu problemów skórnych.
Skóra, włosy i paznokcie są odzwierciedleniem funkcjonowania całego Twojego organizmu. Jej stan jest sumą wielu czynników. Zmiany zapalne, przebarwienia, przyspieszone starzenie to problemy, do których rozwoju, obok czynników zewnętrznych, przyczyniają się niedobory mikroskładników, również stan zdrowia.
Suplementy to nie leki, ale uzupełnienie niedoborów diety. Celem ich stosowania jest utrzymanie homeostazy i poprawa stanu zdrowia. Aby bezpiecznie włączyć suplementy, należy wykonać diagnostykę laboratoryjną i na jej podstawie uzupełnić zapotrzebowanie tzn. niedobory organizmu na witaminy czy minerały. Kolejnym etapem w suplementacji są potrzeby Twojej skóry i cele w pielęgnacji kosmetologicznej. Często dzięki suplementom efekty terapii są przyczynowe przez co długofalowe i osiągane w znacznie krótszym czasie.

Wybierając suplementy do terapii kosmetologicznej, kierujemy się ich jakością. Czystym składem, maksymalną ilością składnika aktywnego, minimalną ilością składników stanowiących jego otoczkę oraz badaniami oceniającymi skuteczność suplementacji.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!