Top
f

Skóra tłusta i trądzikowa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Skóra tłusta i trądzikowa
Wbrew pozorom skóra tłusta i trądzikowa potrzebuje nawilżania tak samo, jak każdy inny typ skóry. Częste mycie twarzy i używanie silnych produktów przeciwtrądzikowych może wysuszać ją, co paradoksalnie prowadzi do zwiększonej produkcji sebum, a co za tym idzie, do powstawania większej ilości trądziku. Dostępne w naszej ofercie kremy do tłustej i trądzikowej skóry dostarczają odpowiedniego nawilżenia i regulują produkcję sebum.

Proponujemy zakup produktów marek: Dermomedica oraz Dermaquest. To wysokiej jakości kosmeceutyki, przeznaczone dla skór wymagających. Produkty te zawierają szereg witamin i minerałów, które świetnie działają na skórę trądzikową oraz tłustą. W składzie można znaleźć między innymi kwas salicylowy, czyli beta-hydroksykwas, który wnika w pory skóry i pomaga w usuwaniu nadmiaru sebum i zaskórników. Dermokosmetyki te zawierają także kwas hialuronowy, który pomaga w nawilżeniu skóry, nie pozostawiając na niej tłustego filmu.

Regularne stosowanie kremów przeznaczonych dla skór tłustych i trądzikowych pozwala ograniczyć łojotok, łagodzi zmiany trądzikowe, a także działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!