Top
f

Demakijaż i oczyszanie

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Demakijaż i oczyszczanie twarzy

Demakijaż i oczyszczanie skóry to podstawa prawidłowej pielęgnacji twarzy. Każdego dnia na skórze gromadzi się obumarły naskórek, sebum, kurz i inne zanieczyszczenia, które uniemożliwiają oddychanie naskórka, zapychają pory, prowadzą do przedwczesnego starzenia oraz powstawania niedoskonałości. Prawidłowe oczyszczanie pozwala zachować skórę w dobrej kondycji. Zdrowa cera jest promienna, gładka, odżywiona i napięta. Dzięki kosmetykom do demakijażu skóra jest dogłębnie oczyszczona i gotowa na przyjęcie składników aktywnych.

Kosmetyki do demakijażu i oczyszczania twarzy

Zabieg oczyszczania twarzy usuwa makijaż, cząsteczki kurzu i nadmiar sebum z naskórka, reguluje wydzielanie łoju, działa kojąco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, ujednolica koloryt cery. Gwarantuje również efekt nawilżenia i odżywienia skóry. W naszej ofercie znalazły się kosmetyki do oczyszczania i demakijażu twarzy na bazie olejów roślinnych, kwasów tłuszczowych, witamin itd., które doskonale oczyszczają pory, odświeżają naskórek, zapobiegają powstawaniu zmian trądzikowych i innych niedoskonałości. Polecamy między innymi żel do mycia twarzy, peeling chemiczny, olejek do demakijażu, pianki oczyszczające.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!