Top
Professional & Beauty • Salon & sklep kosmetologiczno - podologiczny Luzino
Professional & Beauty

Salon kosmetyczny Professional & Beauty Gdańsk

Odkryj świat profesjonalnej i holistycznej pielęgnacji w salonie kosmetycznym Professional & Beauty! Twoje piękno i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem, dlatego oferujemy najwyższej jakości zabiegi na twarz i ciało, bazujące na interdyscyplinarnej kosmetologii. Zachęcamy do umawiania wizyt i zabiegów osoby będące z Gdańska i najbliższych okolic.
Wierzymy, że holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii. Dlatego też w naszych zabiegach łączymy naukową precyzję kosmetologii medycznej z głębokim zrozumieniem indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Dzięki temu każdy zabieg nie tylko poprawia znacząco wygląd twojej cery czy skóry na ciele, ale także jest głęboko relaksującym i przyjemnym doświadczeniem.

Zabiegi w Professional & Beauty

Nasze zabiegi na twarz i ciało są dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Od rewitalizujących zabiegów na skórę twarzy, poprzez odmładzające terapie ciała, aż po zaawansowane procedury kosmetologii medycznej - w Professional & Beauty znajdziesz rozwiązania dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb.

m
m

Subtelność

Nasze zabiegi wykonujemy w szacunku do klienta, uwzględniając jego prośby.

m
m

Karty upominkowe

W ofercie posiadamy eleganckie karty upominkowe, które są doskonałym pomysłem na prezent.

m
m

Umiejętności

W naszą pracę wkładamy serce i nasze umiejętności, aby wykonany zabieg był w pełni satysfakcjonujący.

m
m

Dyplomy

Odbyliśmy liczne kursy certyfikujące oraz poszerzające wiedzę, aby dać gwarancję jakości naszych usług.

m
m

Nowoczesny salon

Dbamy, aby gabinet był nieskazitelnie czysty, a używany do zabiegów sprzęt - markowy.

Zabiegi na twarz

Zdrowa, promienna skóra nie tylko podkreśla naturalne piękno, ale też często wpływa na dobre samopoczucie i pewność siebie. W naszym salonie podchodzimy do Twojej skóry z najwyższą troską i profesjonalizmem. Wykonujemy różnorodne zabieg na twarz, między innymi karboksyterapię, mezoterapię, przeprowadzany terapię osoczem bogatopłytkowym oraz zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego.

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało to nie tylko sposób na piękną skórę, ale także chwila tylko dla Ciebie, czas, kiedy możesz zrelaksować się i odetchnąć od codziennego zgiełku. Proponujemy Ci między innymi skuteczny zabieg Endermologie LPG Alliance oraz Storz Medical. Dzięki zabiegom Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna, a cellulit znacznie się zmniejszy.
Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry i poprawić Twoje samopoczucie na każdym etapie terapii.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!