Top
f

Podologia

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Kosmetyki podologiczne do pielęgnacji stóp i dłoni to produkty zawierające w składzie mnóstwo cennych składników aktywnych (np. oleje roślinne, wodę rumiankową, kolagen), które wnikają w głąb skóry. Preparaty chronią przed podrażnieniami, oczyszczają skórę, stymulują usuwanie toksyn, regenerują naskórek, nawilżają, poprawiają elastyczność, działają przeciwgrzybicznie, a także odbudowują paznokcie oraz przyspieszają ich wzrost.

Podologia – kosmetyki do pielęgnacji stóp i rąk
Aby cieszyć się gładką, nawilżoną i piękną skórą stóp i rąk, warto sięgnąć po profesjonalne kosmetyki dla podologów. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są zarówno do pielęgnacji skóry wrażliwej, przesuszonej, z podrażnieniami, jak i do poprawy stanu i kondycji paznokci.

Kosmetyki podologiczne do stóp i rąk – szeroki wybór
Każdego dnia stopy narażone są na nacisk, przemęczenie czy obciskanie przez źle dobrane obuwie, przez co wymagają szczególnej pielęgnacji. Profesjonalne kosmetyki podologiczne sprawdzą się nie tylko w przypadku schorzeń oraz problemów ze skórą stóp i paznokciami, lecz także po zabiegach. Proponujemy między innymi kremy, balsamy, pudry, antyperspiranty, żele, lakiery zarówno do stóp, jak i rąk.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!