Top
f

Ochrona przed słońcem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Cera narażona jest na działanie promieni słonecznych przez cały rok, zarówno w sezonie wiosenno-letnim, jak i jesienno-zimowym. Pomimo że słońce pozytywnie wpływa na organizm człowieka, promieniowanie UV może być niebezpieczne dla skóry twarzy zarówno normalnej, jak i wrażliwej. Należy zatem zadbać o odpowiednią i dostosowaną do indywidualnych preferencji pielęgnację. Oferujemy wysokiej jakości kosmetyki do twarzy marek, takich jak: Dermaquest, Dermomedica czy Medik8. Zawierają one SPF, który chroni przed intensywnym słońcem.

Kosmetyki chroniące przed słońcem
Intensywne promieniowanie UV negatywnie wpływa na skórę, doprowadzając do podrażnień, a nawet poparzeń. Stosując regularnie kremy na dzień, sera, kremy z witaminą C z SPF 30, można skutecznie ochronić cerę. Kosmetyki te tworzą na twarzy odpowiednią barierę, która zabezpiecza przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. Dostępne w naszej ofercie kosmetyki idealne są dla skóry normalnej, mieszanej, wrażliwej, ale również problematycznej, np. trądzikowej.

Zapraszamy do składania zamówień.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!