Top
f

Skóra sucha i odwodniona

Wyświetlanie jednego wyniku

Skóra sucha i odwodniona
Kremy nawilżające do skóry suchej i odwodnionej są nieodłączną częścią codziennej pielęgnacji, szczególnie w przypadku osób zmagających się z tą specyficzną problematyką skórną. Należy pamiętać, że suchej skórze brakuje lipidów, które utrzymują wilgoć, podczas gdy odwodniona skóra potrzebuje wody.

Kremy do skóry suchej zwykle są bogate w składniki odżywcze i zawierają substancje, które tworzą na skórze warstwę ochronną, zapobiegając utracie nawilżenia. Możemy tutaj wymienić oleje (np. z jojoba, awokado, migdałów), masło shea, ceramidy.

W ofercie Professional Beauty można znaleźć dermokosmetyki przeznaczone do suchej i odwodnionej skóry. Preparaty te zawierają szereg składników aktywnych, ekstraktów z roślin i minerałów, które świetnie poprawiają kondycję skóry. Oferujemy między innymi kosmetyki firmy Dermaquest, które koją cerę spierzchniętą i szorstką, a także działają przeciwstarzeniowo. Produkty te zawierają również antyoksydanty i lipidy, które pomagają zatrzymać wilgoć i chronią skórę.

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!