Top

Fibryna bogatopłytkowa

  /    /  Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa jest metodą poprawy wyglądu twarzy, niwelowania zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych czy też poprawy estetyki okolicy oczu. W zabiegu wykorzystuje się krew pacjenta pobraną w trakcie zabiegu. Zostaje ona odwirowana przy użyciu specjalnej wirówki, tak przygotowany preparat podaje się w formie nakłuć.

Wykorzystanie fibryny bogatopłytkowej – przebieg zabiegu

Zabieg wykorzystujący fibrynę bogatopłytkową (PRF) bazuje na biologicznej technologii regeneracji tkanek. To naturalne podejście wykorzystuje koncentrat płytek krwi pobranych od samego pacjenta, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznej lub odrzutu. Zabieg rozpoczyna się od pobrania próbki krwi pacjenta. Krew ta jest następnie poddawana procesowi odseparowania i skoncentrowania płytek krwi wytwarzających fibrynę. Powstaje z nich żel PRF, który zawiera nie tylko płytki krwi, ale również inne substancje regeneracyjne i komórki macierzyste.

Następnie, PRF jest aplikowana na obszar wymagający leczenia. Fibryna bogatopłytkowa działa jak siatka, która wspomaga procesy gojenia i regeneracji, dostarczając skoncentrowane składniki bezpośrednio do obszaru zabiegowego.

Należy podkreślić, że fibryna bogatopłytkowa jest naturalnym produktem, co oznacza, że jest dobrze tolerowana przez organizm. Dodatkowo, ma właściwości przeciwbakteryjne, co znacznie redukuje ryzyko infekcji po zabiegu.

Czas:

60 min.

Cena:

850 zł

Date:
Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!