Brak produktów w koszyku.

Top

Professional & Beauty • Salon & sklep kosmetologiczno - podologiczny Luzino

Professional & Beauty • Salon & sklep kosmetologiczno - podologiczny Luzino

Prowadząca szkolenie:

Alicja Doering

kosmetolog, podolog, dietetyk

Mgr. kosmetologii, podologii i dietetyki z 20 letnim stażem w zawodzie. Właścicielka dwóch gabinetów kosmetologicznego Professional&Beauty oraz podologicznego PodoProfessional. Propagatorka idei holizmu w pracy terapeutycznej kosmetologa i podologa. Misją mojej firmy jest ukierunkowanie klientów na holistyczne działania w dbaniu o skórę i paznokcie. Wyłącznie koncentracja na stanie całego organizmu w terapiach problemów skórnych, gwarantuje długofalowe efekty w krótkim czasie. Ponieważ skóra jest odzwierciedleniem funkcjonowania całego organizmu stanu zdrowia, naszej diety , umiejętności radzenia sobie ze stresem czy rytmu okołodobowego itd.

Dla kogo jest szkolenie:

Dla specjalistów

Szkolenie jest przeznaczone dla osób posiadających wykształcenie kosmetyczne lub medyczne, dla studentów/ absolwentów kosmetologii

Mezoterapia igłowa:

Mezoterapia igłowa, to w estetyce zabieg przede wszystkim biorewitalizujący. Pozwala na uzupełnienie rezerwuaru wody i składników mineralnych w tkankach skóry w celu zapewnienia optymalnego środowiska do zachodzących w niej reakcji.

Poznaj program szkolenia:

Część teoretyczna: cel i znaczenie mezoterapii w terapiach kosmetologicznych – jak uzasadnić potrzebę mezoterapii klientowi techniki podawania produktów do mezoterapii omówienie produktów do mezoterapii – na co zwracać uwagę przy doborze produktów do mezoterapii / składniki aktywne, certyfikacja/ przeciwwskazania do zabiegu wywiad,kwalifikacja do zabiegu – zgoda na zabieg mezoterapia w terapii: slow aging, rumień, przebarwienia mezoterapia skóry wokół oczu procedury łączone zalecenia pozabiegowe PO CZĘŚCI TEORETYCZNEJ TEST WIEDZY

Część praktyczna: przygotowanie gabinetu i stanowiska do zabiegu przygotowanie kosmetologa do zabiegu praktyczne ćwiczenia wypełniania kwalifikacji mezoterapia igłowa w praktyce – modele postępowanie po zabiegu zalecenia pozabiegowe.

Co zyskujesz kupując szkolenie:

przepustkę do bardziej zaawansowanych terapii kosmetologicznych np. biostymulatory uzupełnienie menu zabiegowego o nową procedurę zwiększenie efektywności terapii

Co zyskujesz kupując szkolenie:

06.09.2024  oraz 27.09.2024

Najbliższe terminy szkoleń:

TEORIA&PRAKTYKA

Szczegóły szkolenia:

Cena: 1500 zł

Długość szkolenia: 5 godzin Wielkość grup: max 2 osoby

Modelki/Modele: Informujemy, że na szkolenie kursant/kursantka mogą przyjść ze swoimi modelami jak również mogą sami skorzystać z możliwości bycia modelem.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu w roli modela to 250 zł

Kontakt :

E-mail

gabinet@professional-beauty.pl

Strona internetowa

www.professional-beauty.pl

Telefon kontaktowy

608-751-258

Adres

ul. Lipowa 56, 84-242 Luzino

 

Post a Comment

Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!