Top

Storz Medical

  /    /  Storz Medical

Storz Medical

Skuteczna broń do walki z cellulitem

Cellulit jest trudny do zwalczenia za pomocą konwencjonalnych metod. Kobiety narażone są na cellulit ze względu na specyficzną strukturę tkanki tłuszczowej . Towarzyszą im pionowo ułożone, pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które nie rozciągają się tak jak powinny, dlatego wraz z otaczającą je tkanką tłuszczową powodują powstanie na skórze nierówności – tzw. pomarańczowej skórki. Wykorzystując siłę fali uderzeniowej RPW, która usuwa nie tylko skutki, ale również przyczyny powstawania „pomarańczowej skórki”, zadziałasz w sposób niekonwencjonalny. Dzięki seriom zabiegów doszczętnie pokonasz cellulit! Dodatkowo kuracja zapewni poprawę napięcia oraz elastyczności skóry. Ponadto z pewnością pozbędziesz się kilku zbędnych centymetrów w obwodzie ud oraz ramion. Zjawisko fali akustycznej wykorzystywane jest w medycynie od lat 80-tych, m.in.: w celu rozbijania kamieni nerkowych oraz leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Zastosowanie fali uderzeniowej o wysokiej energii w ostatnich latach okazało się hitem w usuwaniu uporczywego cellulitu. Chociaż metoda nie przynosi długotrwałych efektów, to jednak jest bezpieczna, nieinwazyjna oraz bezbolesna.

Prezentowany zabieg cechuje się przede wszystkim wysoką efektywnością, ponieważ specjaliści wykorzystują wyniki najnowszych badań nad sposobami neutralizacji pomarańczowej skórki oraz ogólnego procesu rzeźbienia ciała. W przeciwieństwie do innych kuracji, kuracja RPW uelastycznia skórę, poprawia krążenie krwi i limfy, co znacznie zwiększa napięcie skóry oraz wyszczupla sfery ciała, które są objęte leczeniem. Fala uderzeniowa Storz Medical emituje falę akustyczną, której intensywność dopasowana jest do indywidualnych potrzeb oraz odczuć pacjenta. Fala akustyczna przenika skórę oraz komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu tworzącego włókniste przegrody tkanki łącznej. Przegrody nabierają niezwykłej elastyczności, a podskórne komórki tłuszczowe (stanowiące najważniejszy składnik cellulitu) ulegają znacznemu zmniejszeniu. Terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz ma wpływ na produkcję nowego źródła kolagenu. Już po przebyciu pierwszego zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, poprawę tekstury skóry – zwiększenie napięcia oraz jędrności. Potwierdzone badaniami efekty kuracji to: redukcja cellulitu I-III stopnia, wzrost elastyczności skóry,  zmniejszenie obwodów poddawanej zabiegowi okolicy oraz wzrost gładkości skóry.

Czas:

75-90min.

Cena:

Od 300zł

Kategoria:
Date:
Holistyczne podejście do problemu daje gwarancję powodzenia terapii dlatego interdyscyplinarna kosmetologia to coś w czym się specjalizujemy!